Jak barvit vlasy v domácí modré

Jak barvit chlupaté vlasy

Pokud uvažujete o změně svého vzhledu a chcete dát svým vlasům jinou barvu, zajímavou možností je modrá modrá. V tomto blogu vás naučíme, jak to udělat, pomocí ingrediencí, které již pravděpodobně máte doma. Pokračujte ve čtení a objevte krok za krokem!

Krok 1: Příprava

Než začnete barvit vlasy, je důležité je připravit správně. Ujistěte se, že vaše vlasy jsou čisté a suché. V případě potřeby je umyjte hladkým šamponem a úplně je osušte.

Krok 2: Ochrana

Aby se zabránilo nežádoucím skvrnám, doporučuje se chránit pokožku kolem vlasů. Naneste trochu vazelíny nebo kokosového oleje podél vlasů, uší a čela. To pomůže zabránit znecitlivení modré barvy.

Krok 3: Příprava domácí barvy

Nyní je čas připravit domácí barvu. Budete potřebovat následující složky:

  • 1 polévková lžíce modré anilinové prášek
  • 2 polévkové lžíce bílého kondicionéru
  • 1 lžíce kokosového oleje

Smíchejte všechny ingredience v kontejneru až do homogenní konzistence.

Krok 4: Aplikace inkoustu

S připravenými domácími barvou je čas je aplikovat na vlasy. Oddělte vlasy na prameny a naneste kořenový inkoust na konce, ujistěte se, že zakryjte všechny prameny. K rovnoměrnému šíření barvy rozložte štětec nebo ruce.

Krok 5: Čekací doba

Po nanesení inkoustu nechte působit na vlasy po dobu uvedenou na modrém anilinovém obalu. Získání intenzivní barvy obvykle trvá asi 30 až 60 minut.

Krok 6: Oplachování a dokončení

Po čekání, dobře opláchněte vlasy teplou vodou, dokud voda nevyjde čistá. Poté si umyjte vlasy měkkým šamponem a použijte kondicionér pro hydrataci.

Připraveno! Nyní víte, jak barvit vlasy domácí. Pamatujte, že barva může v průběhu času mizet, takže je důležité se dobře starat o vlasy a v případě potřeby provést retušování. Bavte se s vaším novým vzhledem!

Scroll to Top