Jak držet střední vlasy

Jak držet střední vlasy praktickým a stylovým způsobem

Mají střední vlasy mohou být skvělou volbou pro ty, kteří hledají všestrannost a praktičnost při uklízení vlasů. S délkou ramene je možné vytvořit několik účesů od nejjednodušších po nejkomplikovanější. V tomto blogu vám ukážeme několik možností, jak držet střední vlasy praktickým a stylovým způsobem. Podívejte se na to!

Rychlé a snadné účesy pro střední vlasy

Pokud jste ve spěchu nebo nejste příliš kvalifikovaní vyrábět komplikované účesy, nebojte se! Existují jednoduché a rychlé možnosti, které způsobí, že vaše vlasy znamenají úžasným vzhledem. Viz některé návrhy:

 • Nízký cop: Stačí držet prameny na zadní straně krku elastickou a nechat nějaké volné prameny vpředu pro více svléknuté dotek.
 • Vysoký nepořádek: Vytáhněte všechny vlasy nahoru a zajistěte odizolovanou housku na vrcholu hlavy. Nechte několik volných pramenů pro uvolněnější účinek.
 • Boční cop: Vytvořte postavené -v copu na boku hlavy, začínající poblíž ucha a sledujte konce. Zajistit diskrétní elastickou.
 • komplikované účesy pro střední vlasy

  Pokud máte rádi komplikovanější účesy a jste ochotni investovat trochu více času do výroby, existují úžasné možnosti pro střední vlasy. Podívejte se na několik nápadů:

  Konkery:

  Tento účes je ideální pro zvláštní příležitosti. Stačí si udělat vysoký cop, otřete prameny uvnitř koblihy pro housku a válte, dokud nevytvoří velmi kulatý housek. Držte se svorkami a dokončete fixační sprejem.

  napůl -napomáhal s copu:

  Rozdělte vlasy na polovinu a oddělujte zámek na obou stranách. Vytvořte na každém zámku a zajistěte elastiku. Přidejte dva copánky na zadní stranu hlavy a zajistěte se sponkami a vytvořte stylus zatčený.

  další tipy pro držení středních vlasů

  Kromě zmíněných účesů existují i ​​další možnosti, jak držet střední vlasy praktickým a stylovým způsobem. Podívejte se na několik dalších tipů:

  • Použijte příslušenství, jako jsou klipy, čelenky a šátky, aby se účes zvláštní dotek.
  • Vyzkoušejte chomáč na přední straně a držte zbytek vlasů v nízkém copu.
  • Vytvořte boční housku, přitáhněte všechny vlasy na jednu stranu a držte se sponkami.

  S těmito účesy a návrhy můžete své střední vlasy držet praktickým a stylovým způsobem při několika příležitostech. Nezapomeňte přizpůsobit účesy podle vašeho osobního stylu a užijte si to, abyste se cítili ještě krásnější a sebevědomě!

  Scroll to Top