Jak funguje přijímací zkouška UECE

Jak funguje přijímací zkouška UECE

Státní univerzita v Ceará (UECE) je veřejná vysokoškolská instituce, která nabízí několik vysokoškolských a postgraduálních kurzů. Chcete -li se připojit k UECE, je nutné projít procesem výběru známý jako přijímací zkouška.

Registrace

Chcete -li se účastnit přijímací zkoušky UECE, musíte se zaregistrovat do termínu zřízeného univerzitou. Registrace se provádí výhradně přes internet, na oficiálních webových stránkách UECE. Během procesu podávání žádostí musí kandidát vyplnit formulář svými osobními údaji a vybrat požadovaný kurz.

testy

Vstupní zkouška UECE se skládá ze dvou fází. V první fázi kandidáti provádějí objektivní test s otázkami s výběrem s více možnostmi, které pokrývají různé oblasti znalostí. Ve druhé fázi kandidáti provádějí konkrétní diskursivní testy pro každý vybraný kurz.

6

Výsledek a registrace

Po testech UECE zveřejňuje seznam schválených na jeho oficiálních webových stránkách. Úspěšní kandidáti se musí přihlásit do termínu zřízeného univerzitou a předložit nezbytnou dokumentaci.

Je důležité si uvědomit, že UECE také používá Sjednocený systém výběru (SISU) jako formu vstupu do některých kurzů. V tomto případě musí kandidáti požádat o SISU a použít třídu National High School zkoušku (nepřítel), aby požádal o volná místa nabízená společností UECE.

Závěr

Přijímací zkouška UECE je důležitým krokem pro ty, kteří se chtějí připojit k této instituci vysokoškolského vzdělávání. Je nezbytné být si vědom termínů registrace, provést dobrou přípravu na testy a sledovat šíření výsledků. S odhodláním a odhodláním je možné vyhrát volné místo v UECE a zahájit akademickou trajektorii úspěchu.

Scroll to Top