Jak funguje řezací poznámka Sisu

Jak funguje řezací nota Sisu

Sjednocený výběrový systém (SISU) je platforma ministerstva školství (MEC), která umožňuje studentům soutěžit o volná místa ve veřejných vysokoškolských institucích v Brazílii. K účasti na SISU je nutné provést národní zkoušku High School (nepřítel) v předchozím roce a ne nulové redakce.

Jaká je řezací poznámka?

Stupeň pro řezání je minimální skóre potřebné pro výběr studenta pro konkrétní volné místo v konkrétním kurzu a instituci. Liší se podle konkurence a výkonnosti kandidátů registrovaných u SISU.

Jak se vypočítává řezná poznámka?

Snížení třídy se počítá na základě stupňů kandidátů, kteří se zapsali do stejného kurzu a instituce. Každý den, během registračního období, SISU aktualizuje řeznou poznámku s přihlédnutím k počtu dostupných volných pracovních míst a výkonnosti žadatelů.

Je důležité si uvědomit, že řezací poznámka je pouze odkazem na pomoc studentovi, aby sledoval jeho postavení ve sporu o volná místa. Podle poptávky a výkonnosti kandidátů se může lišit v průběhu registračního období.

Jak sledovat řeznou poznámku?

Aby se sledoval třídu řezání, musí student získat přístup na web SISU a přihlásit se s jeho nepřátelským registračním číslem a heslem. Na stránce následující -up si můžete denně zobrazit aktualizovanou řeznou poznámku a zkontrolovat, zda je nad ní nebo pod ní.

Co dělat, když je řezací poznámka nad mým skóre?

Pokud je řezací poznámka nad vaším skóre, možná budete mít šanci být vybráni. Během registračního období umožňuje SISU studentovi změnit možnosti kurzu a instituce tolikrát, kolikrát se jim líbí. Je tedy možné pokusit se soutěžit o kurzy s nižšími řezy.

Kromě toho je důležité si uvědomit, že řezací poznámka se počítá na základě žadatelů registrovaných až do doby aktualizace. Pokud se tedy domníváte, že se vaše známka může zlepšit, můžete počkat na další aktualizaci a sledovat změny v řezné poznámce.

Závěr

Stupeň pro řezání

SISU je pro studenty důležitým indikativním indikativním indikativním postojem ve sporu o volná místa. Liší se podle konkurence a výkonnosti registrovaných kandidátů. Je nezbytné si uvědomit každodenní aktualizace a zvážit možnost změnit možnosti kurzu a instituce, pokud je třída řezání nad vaším skóre.

Scroll to Top