Jak jet do LAPA vlakem

Jak jet do LAPA vlakem

Lapa je bohémská a historická čtvrť nacházející se ve městě Rio de Janeiro. Známý pro svou koloniální architekturu, bary a koncertní sály je to cíl, který turisté a obyvatelé města hodně vyhledávají. Pokud plánujete navštívit LAPA a chcete vědět, jak se tam dostat vlakem, je tento článek pro vás!

krok za krokem k dosažení LAPA vlakem

1. Zkontrolujte otevírací dobu vlaků: Před odjezdem z domova je důležité zkontrolovat otevírací dobu vlaků, které jdou do LAPA. Pro tyto informace můžete konzultovat webovou stránku Transportation Company nebo zavolat zákaznické služby.

2. Jeďte na nejbližší vlakové nádraží: Zjistěte, které vlakové nádraží nejblíže k vaší poloze a jděte tam. Ujistěte se, že máte k nastoupení hodnotu vstupenky nebo přepravní kartu.

3. Kupte si lístek: Až dorazíte na stanici, vyhledejte vstupenky na prodej vstupenek. Zadejte obsluhu, kterou chcete jít do LAPA, a poskytne vám správnou jízdenku. Zkontrolujte, zda je lístek platný pro požadovanou cílovou stanici.

4. Vydejte se do vlaku: Po zakoupení lístku přejděte na uvedenou platformu na palubu vlaku. Počkejte, až vlak dorazí a vstoupíte do vozu označeného pro LAPA.

5. Přistání na stanici Lapa: Zůstaňte naladěni na zvuk a vizuální reklamu uvnitř vlaku, abyste zjistili, kdy je blízko stanice LAPA. Po příjezdu, přistávejte a sledujte indikativní značky, abyste opustili stanici.

6. Prozkoumejte LAPA: Nyní, když jste dorazili do LAPA, využijte příležitosti k prozkoumání sousedství. Navštivte bary, koncertní sály a památky, jako jsou LAPA Arches a Selarón Staircase. Nezapomeňte vyzkoušet slavnou Caipirinha a užít si živý noční život.

Další tipy

Ujistěte se, že ve vlakové službě dochází k jakékoli práci nebo přerušení před odjezdem z domova. To může ovlivnit vaši trasu.

Buďte si vědomi svých věcí během trasy vlaku a objevováním LAPA. Jakkoli je zaneprázdněno, je důležité být opatrný s možnými krádežemi.

Pokud dáváte přednost, můžete také použít přepravní aplikace k dosažení LAPA. Stačí vložit cílovou adresu a vyberte možnost vlaku jako prostředek dopravy.

 • Vlaky otevírací dobu
 • Nejbližší vlakové nádraží
 • Nákup vstupenek
 • Board ve vlaku
 • Přistání na stanici Lapa
 • Prozkoumejte lapa • stanice
  Schedule

  stanice a 06:00 23:00
  B stanice 05:30 22:30
  C stanice 07:00 00:00

  Doufáme, že tato příručka byla pro vás užitečná, abyste věděli, jak jít do vlaku LAPA. Užijte si svou návštěvu a bavte se, pokud!

  reference :

  Scroll to Top