Jak jít do menstruačního bazénu s externím absorbentem

Jak jít do menstruačního bazénu s externím absorbentem

Když menstruujeme, často se ptáme, zda je možné si užít jeden den v bazénu. Koneckonců, jak se vypořádat s menstruačním tokem, když jsme ve vodě? Praktickou a zabezpečenou možností je použití externího absorbentů. V tomto blogu vám poskytneme několik tipů, jak si bazén užívat, i když je menstruován.

Vyberte správný externí absorbent

Před odjezdem do bazénu je důležité zvolit externí tampon, který je vhodný pro váš menstruační tok. Na trhu jsou k dispozici různé velikosti a absorpční úrovně. Rozhodněte se pro pohodlný tampón, který nabízí potřebnou ochranu, abyste si mohli den užít bez obav.

Použijte vodotěsný technologický tampón

Chcete -li zajistit větší bezpečnost bazénu, hledejte externí tampony, které mají nepromokavou technologii. Tyto tampóny jsou speciálně vyvinuty pro použití ve vodním prostředí, vyhýbání se únikům a poskytování pocitu pohodlí po celou dobu ve vodě.

Často mění absorptent

Je důležité si uvědomit, že i při použití externího absorbence je nutné jej často měnit. Doba výměny se může lišit podle vašeho menstruačního toku, ale doporučuje se, aby se to provádělo každé 4 až 6 hodin. Před vstupem do bazénu se tedy ujistěte, že máte nový tampón a výměnu, jakmile to bude nutné.

Noste vhodné koupelové oblečení

Kromě vnějšího absorpteru je důležité si vybrat vhodné plavky, které zajistí vaše pohodlí a bezpečnost. Rozhodněte se pro pohodlné bikiny nebo plavky, které nabízejí dobré pokrytí. Tímto způsobem se budete cítit sebevědomější a můžete si užít bazén bez obav z možných úniků.

Uvolněte se a užijte si okamžik

Nakonec si nezapomeňte relaxovat a užít si okamžik v bazénu. Menstruace je součástí života všech žen a nemělo by to být důvod, proč přestat využívat volný čas. Správné používání externího tamponu a po uvedených tipech si můžete užít bazén bez obav a užít si okamžiky zábavy a relaxace.

Doufáme, že tyto tipy pro vás byly užitečné. Užijte si bazén a nedovolte, aby vám menstruaci zabránila užívat si volného času a zábavných okamžiků!

Scroll to Top