Jak jít do Vila Leopoldina de Metro

Jak jít do Vila Leopoldina de Metro

Vila Leopoldina je sousedství na západě města São Paulo. S privilegovaným umístěním a několika možnostmi veřejné dopravy je možné se tam dostat z metra rychle a prakticky.

Možnosti linky metra

Existují dvě možnosti linií metra, které procházejí oblastí Vila Leopoldina: Line 8 Diamond (Júlio Prestes Itapevi) a Line 9 Emerald (Grajaú Osasco).

Line 8 Diamond

Line 8 Diamond je jednou z možností, jak se dostat do Vila Leopoldina od Metro. Má stanici poblíž sousedství, císařovny Leopoldina Station. Od této sezóny je možné použít autobus nebo taxi k dosažení konečného cíle.

Linka 9 Emerald

Emerald Line je také možnost dosáhnout vesnice Leopoldina de Metro. Má stanici poblíž sousedství, stanice Villa Lobos Jaguaré. Od této sezóny je možné použít autobus nebo taxi k dosažení konečného cíle.

Jak se dostat do Vila Leopoldina opouštět centrum São Paulo

Pokud jste v centru São Paulo a chcete jít do Vila Leopoldina de Metro, nejlepší možností je použít 8 diamantových linie. V této linii se můžete vydat na jakoukoli stanici, která je blízko vašeho odletu a přejít na stanici císařovny Leopoldina. Od této sezóny můžete použít autobus nebo taxi k tomu, abyste se dostali do Vily Leopoldina.

Jak se dostat do Vily Leopoldina odchod z jiných regionů São Paulo

Pokud jste v jiném regionu São Paulo a chcete jít do Vila Leopoldina de Metro, nejlepší možností je použít linku 9 Emerald. V této linii se můžete vydat na jakoukoli stanici, která je blízko vašeho odletu a jít do stanice Villa Lobos Jaguaré. Od této sezóny můžete použít autobus nebo taxi k tomu, abyste se dostali do Vily Leopoldina.

závěrečné úvahy

Vila Leopoldina je snadno dostupná sousedství metrem. Pomocí 8 diamantů a 9 smaragdových linií je možné se tam dostat rychle a prakticky. Kromě toho má sousedství několik možností veřejné dopravy, jako je autobus a taxi, aby usnadnily cestování v regionu.

Proto, pokud plánujete jít do Vily Leopoldina, nezapomeňte považovat metro za přepravní možnost. S tím si můžete užít všechna zařízení, která sousedství nabízí, aniž byste se obávali provozu nebo parkování.

Scroll to Top