Jak lačit o všech hvězdách

Jak lačit All Star

Koupili jste si pár zbrusu nové hvězdy All a těšíte se na její použití, ale víte, že jsou obvykle na první pohled trochu těsné. Nebojte se, v tomto blogu vám naučíme několik tipů, jak zamknout všechny hvězdy a udělat vás pohodlnější.

1. Noste silné ponožky

Než začnete šněrovat všechny hvězdy, dejte pár silných ponožek. To pomůže chránit vaše nohy a zabránit jim, aby byli během procesu zraněni.

2. Použijte vysoušeč vlasů

Běžná technika pro laceové boty je používání vysoušeče vlasů. Umístěte sušičku při nejvyšší teplotě a nasměrujte horký vzduch do těsných oblastí všech hvězd všech hvězd. Míchejte nohy, zatímco horký vzduch je nasměrován na boty. To pomůže změkčit materiál a usnadnit proces LUTISTICT.

3. Zmrazte své všechny hvězdy

Tato technika se může zdát divná, ale je efektivní. Naplňte dva plastové sáčky vodou a vložte je do všech hvězd všech hvězd a ujistěte se, že zcela naplní boty. Pak vložte boty do mrazničky a nechte je tam v noci. Zmrazená voda rozšíří materiál z bot a pomůže Laceá Los.

4. Použijte botu Alarder

Pokud dáváte přednost praktičtější možnosti, můžete investovat do pořadí bot. Existují specifické modely pro tenis, jako jsou všechny hvězdy. Stačí vložit rozšiřující do bot a upravte se tak, aby se materiál rozšířil. Nechte jednat několik hodin nebo v noci pro lepší výsledky.

5. Použijte je s častým

Jedním z nejlepších způsobů, jak šněrovat všechny hvězdy, je jednoduše používat často. Čím více je používáte, tím více materiál bude formovat vaše nohy a stane se pohodlnějším. Nebojte se to obléknout a chodit kolem zobrazení vašeho nového dvojice všech hvězd.

Nyní, když znáte několik tipů, jak zamknout všechny hvězdy, neexistují žádné omluvy, které by vás uložily ve skříni. Postupujte podle těchto pokynů a užijte si veškerý styl a pohodlí, které tyto ikonické tenisky nabízejí.

Scroll to Top