Jak měřit pinscher

Jak měřit pinscher

Pinschers jsou malí a rozkošný psi, ale někdy může být obtížné najít oblečení nebo doplňky, které jim perfektně zapadají. Chcete -li zajistit, abyste si koupili správnou velikost, je důležité vědět, jak správně měřit pinscher. V tomto článku vám ukážeme krok za krokem, jak to udělat.

Krok 1: Připravte se, pokud

Než začnete měřit svůj pinscher, ujistěte se, že máte flexibilní pásku a rovný povrch, kde může být pes pohodlný.

Krok 2: Měření délky těla

Chcete -li měřit délku těla vašeho pincheru, položte na rovnou plochu. Poté změřte vzdálenost mezi základnou krku k základně ocasu. Ujistěte se, že metrika pásky je rovná a ne příliš těsná.

Krok 3: Měření obvodu krku

Chcete -li měřit obvod krku vašeho pinscheru, oviněte metriku pásky kolem nejširší části krku těsně pod ušima. Ujistěte se, že páska je spravedlivá, ale ne příliš těsná.

Krok 4: Měření obvodu hrudníku

Chcete -li měřit obvod hrudníku vašeho pincheru, omočte metriku pásky kolem nejširší části hrudníku, těsně za přední tlapy. Ujistěte se, že páska je spravedlivá, ale ne příliš těsná.

Krok 5: Měření obvodu pasu

Chcete -li měřit obvod pasu vašeho pincheru, ovine metriku pásky kolem nejužší části těla těsně za žebra. Ujistěte se, že páska je spravedlivá, ale ne příliš těsná.

Krok 6: Měření obvodu tlapky

Chcete -li měřit obvod tlapky vašeho Pinschera, omočte metriku pásky kolem nejširší části tlapky. Ujistěte se, že páska je spravedlivá, ale ne příliš těsná.

Krok 7: Zapište měření

Po měření všech částí těla Pinscheru zapište měření na papír nebo aplikaci na předpočtí na mobilní telefon. Tato opatření budou užitečná při nákupu oblečení nebo doplňků pro vašeho psa.

Nyní, když víte, jak správně měřit pinscher, bude snazší najít produkty, které se do něj dokonale zapadají. Nezapomeňte, že každý pes je jedinečný, takže je důležité pravidelně měřit svůj pinscher, zejména pokud roste.

Doufáme, že tato příručka byla pro vás užitečná. Máte -li jakékoli dotazy nebo návrhy, zanechte komentář níže. Až příště!

Scroll to Top