Jak nainstalovat DirectV Go in TV Box

Jak nainstalovat DirectV Go in TV Box

Pokud jste milovníkem televize a hledáte pohodlný způsob, jak sledovat vaše oblíbené pořady, filmy a sport, DirecTV Go je vynikající volbou. S DirecTV Go, můžete získat přístup k široké škále zábavního obsahu přímo v televizním boxu. V tomto blogu vám ukážeme krok za krokem, jak nainstalovat DirectV Go do vaší televizní pole.

Krok 1: Kontrola kompatibility

Před zahájením procesu instalace se ujistěte, že je vaše televizní pole kompatibilní s Go DirectV

Krok 2: Přístup k úložišti aplikací

Otevřete obchod s aplikacemi do televizního pole. Obvykle najdete úložiště aplikací v hlavní nabídce nebo na domovské obrazovce zařízení.

Krok 3: Prohledávání DirectV Go

V úložišti aplikací použijte funkci vyhledávání k nalezení aplikace DirectV Go. Zadejte do vyhledávacího řádku „DirectV Go“ a počkejte na výsledky.

Krok 4: Vyberte aplikaci

Když se ve výsledcích vyhledávání objeví aplikace Directv G -go, klikněte na na něj pro více informací.

Krok 5: Nainstalujte aplikaci

Na stránce informací o aplikaci najdete tlačítko instalace. Kliknutím na toto tlačítko spustíte instalační proces DirecTV GO ve svém televizním boxu.

Krok 6: Počkejte na dokončení instalace

Počkejte, až bude aplikace zcela stažena a nainstalována do vašeho televizního pole. Doba instalace se může lišit v závislosti na rychlosti vašeho připojení k internetu.

Krok 7: Otevřete aplikaci

Po dokončení instalace najdete aplikaci DirectV Go v hlavní nabídce nebo na domovské obrazovce vašeho televizoru.

Krok 8: Přihlaste se nebo vytvořte účet

Chcete -li získat přístup k obsahu DirectV GO, budete se muset přihlásit ke svému stávajícímu účtu nebo vytvořit nový účet. Postupujte podle pokynů na obrazovce a přihlaste se nebo vytvořte účet.

Krok 9: Začněte sledovat

Nyní, když jste úspěšně nainstalovali DirectV Go do svého televizního boxu a přihlášeni do svého účtu, jste připraveni začít sledovat své oblíbené pořady. Procházejte katalog obsahu, vyberte, co chcete sledovat a užívat si!

S DirectV Go nainstalovaným ve vaší televizní krabici budete mít přístup k široké škále zábavního obsahu, včetně filmů, seriálů, živých sportů a dalších. Užijte si pohodlí sledování vašich oblíbených pořadů přímo na televizním boxu.

Doufáme, že tento průvodce krok za krokem byl pro vás užitečný pro nainstalování DirectV Go do televizního boxu.

Scroll to Top