Jak namočit narozeninový dort

Jak namočit narozeninový dort

Narozeninový dort je jednou z hlavních atrakcí večírku. A aby to bylo ještě chutné a vlhčí, skvělou možností je získat to. V tomto blogu vás naučíme několik technik, jak navlhčit narozeninový dort a učinit jej neodolatelným.

Proč dort namočí?

Wet Narozeninový dort je technika používaná k přidání vlhkosti a chuti do těsta. Kromě toho může být kapalina použitá k mokrému doplňování náplně, což činí ještě chutné.

krok za krokem k mokrému narozeninovému dortu:

 • Připravte dort podle zvoleného receptu;
 • Nechte dort úplně vychladnout, než ho začne proudit;
 • Vyberte kapalinu, která bude použita k mokrému dortu. Některé možnosti jsou: mléko, ovocná šťáva, čokoládový sirup, zředěné kondenzované mléko, mléko, mimo jiné;
 • S pomocí kulinářské lžíce nebo štětce rovnoměrně namočte povrch dortu;
 • Nechte dort několik minut odpočívat, aby byla tekutina absorbována;
 • Opakujte proces smáčení dortu tak často, jak si přejete, podle vaší preference vlhkosti;
 • Dotkněte dort krytem podle vašeho výběru.
 • Při smáčení dortu je důležité být opatrný, abyste nepřekonali množství tekutiny, protože to může těsto nechat velmi mokré a ohrozit strukturu dortu. Proto pomalu namočí a sledujte absorpci.

  tip: Pro ještě chutnější výsledek můžete přidat esence nebo likéry k tekutině používané k mokrému dortu. To bude zvláštním dotykem konečného vkusu.

  Vyzkoušejte různé kombinace kapalin a výplní a vytvořte jedinečné a chutné narozeninové dorty. Uvolněte svou kreativitu a překvapí hosty!

  Caldas recepty na namočení dortu:
  pokrytí
  složky
  režim přípravy

  čokoládový sirup 200 g tmavé čokolády, 1 šálek mléka, 2 polévkové lžíce cukru roztavte čokoládu ve vodní lázni, přidejte mléko a cukr, dobře promíchejte, dokud hladký.
  jahodový sirup 1 šálek nasekaných jahod, 1/2 šálku vody, 2 polévkové lžíce cukru Přineste jahody, vodu a cukr k nízkému ohni za stálého míchání, dokud nekonzistentní sirup.
  kondenzovaný mléčný sirup 1 plechovka kondenzovaného mléka, 1 šálek mléka Smíchejte kondenzované mléko a mléko do krémového sirupu.

  Nyní, když víte, jak navlhčit narozeninový dort, vyberte si svůj oblíbený recept a uveďte ho do praxe. Překvapte všechny lahodný a super mokrý dort!

  Scroll to Top