Jak označit na FIFA 22 Xbox One

Jak označit na FIFA 22 Xbox One

FIFA 22 je jednou z nejpopulárnějších fotbalových her na světě a bodovací cíle jsou jednou z nejzajímavějších částí hry. Na tomto blogu vás naučíme několik tipů a triků, které můžete označit na FIFA 22 na Xbox One. Takže získejte kontrolu a pojď!

1. Seznamte se s ovládacími prvky

Než začnete vstřelit cíle na FIFA 22, je důležité, abyste byli obeznámeni s ovládacími prvky hry. V Xbox One jsou výchozí tlačítka kopání „B“ pro normální kop a „RB + B“ pro silnější kop. Ujistěte se, že tyto příkazy cvičíte tak, aby byly přesnější, když se označíte.

2. Užijte si kopy na dálku

V FIFA 22 jsou kopy na dlouhé vzdálenosti silnější než kdy jindy. Pokud jste mimo oblast a máte dobrý úhel, neváhejte riskovat výstřel z dálky. Nezapomeňte na chvíli držet tlačítko Kick, abyste zvýšili sílu kopu.

3. Používejte dovednosti hráčů

Každý hráč v FIFA 22 má své vlastní jedinečné dovednosti a vlastnosti. Někteří hráči jsou odborníci na dokončení hlavy, zatímco jiní jsou zkušenější v kopech z vnější části oblasti. Poznejte dovednosti svých hráčů a při bodování gólů je využijte ve svůj prospěch.

4. Proveďte zkoušené hry

V FIFA 22 můžete vytvořit nacvičené hry, abyste překvapili nepřátelskou obranu. Pomocí tlačítka „LB“ zavolejte hráči blízko k vám a vytvořte rychlé a přesné průchody, abyste vytvořili cílové příležitosti. Procvičte si různé nacvičené hry, abyste měli více možností, pokud jde o označení.

5. Vlak v kariérním režimu

Skvělý způsob, jak zlepšit své značení FIFA 22, je hrát kariérní režim. V tomto režimu můžete trénovat své hráče, zlepšit své dovednosti a otestovat různé strategie označení. Čím více trénujete, tím lepší je váš výkon ve hře.

Závěr

Bodování cílů na FIFA 22 na Xbox One může být náročné, ale s praxí a znalostí kontrol a dovedností hráčů budete lépe připraveni čelit jakékoli výzvě. Nezapomeňte se bavit a užít si každý zápas. Hodně štěstí!

Scroll to Top