Jak označit někoho na Twitteru

Jak někoho označit na Twitteru Bio

Twitter je dnes jednou z nejpopulárnějších sociálních sítí, což uživatelům umožňuje sdílet myšlenky, zprávy a komunikovat s ostatními po celém světě. Jednou z forem interakce na Twitteru je označit někoho na tweetu zmíním vašeho uživatelského jména. Věděli jste však, že můžete také označit někoho na vašem biologii Twitter? V tomto článku vás naučíme, jak to udělat.

Krok 1: Přístup k nastavení profilu

Chcete -li označit někoho na vašem Twitteru, musíte získat přístup k nastavení vašeho profilu. Chcete -li to provést, přihlaste se ke svému účtu Twitter a klikněte na svou profilovou fotografii v pravém horním rohu. V nabídce zavěšené vyberte možnost „Nastavení a soukromí“.

Krok 2: Upravte svůj bio

Na stránce Nastavení uvidíte z vašeho profilu několik možností přizpůsobení. Roll stránku, dokud nenajdete část „Profil“. V této části uvidíte pole nazvané „BIO“. Klikněte na tlačítko „Upravit profil“ vedle tohoto pole.

Krok 3: Přidejte zmínku ve svém bio

V poli editace vašeho BIO můžete přidat informace o vás, vašich zájmech a dokonce zmínit další lidi. Chcete -li označit někoho na vašem bio, zadejte symbol „@“ následovaný uživatelským jménem osoby, kterou chcete zmínit. Pokud například chcete zmínit uživatele „Příklad123“, do svého bio.

zadejte „@příklad123“.

tip: Nezapomeňte správně zadat uživatelské jméno, jinak nebude osoba správně naplánována.

Krok 4: Uložit změny

Po přidání zmínky o své bio, kliknutím na tlačítko „Uložit“ použít změny. Připraveno! Nyní bude uvedena osoba označena na vašem biologii Twitter.

Pamatujte, že tím, že tento člověk označí někoho ve vašem bio, obdrží oznámení a při návštěvě vašeho profilu může vidět zmínku. Ujistěte se proto, že zmiňujete pouze lidi, s nimiž máte relevantní vztah nebo kteří jsou v souladu s obsahem vašeho účtu.

Doufáme, že tento článek byl pro vás užitečný, abyste se naučili, jak někoho označit v Twitteru. Využijte této funkce a spojte se s ostatními lidmi a učiní váš profil ještě zajímavějším. Pokud máte jakékoli dotazy, zanechte komentář níže. Až příště!

Scroll to Top