Jak platit fakturu zablokované karty

Jak zaplatit blokovanou fakturu karty

Mít blokovanou kreditní kartu může být frustrující a nepohodlná situace. Avšak i s uzamčenou kartou je možné fakturu platit rychle a bezpečně. V tomto článku vám ukážeme několik možností, jak vám zaplatit fakturu i za uzamčenou kartu.

Možnost 1: Platba přes internetové bankovnictví

Jednou z nejpraktičtějších možností je platit fakturu prostřednictvím internetového bankovnictví vaší banky. Většina bank nabízí tuto možnost, což vám umožní přístup k vašemu účtu a platit fakturu pomocí jiných platebních prostředků, jako je bankovní skluz nebo převod.

krok za krokem:

 • Navštivte webovou stránku banky a přihlaste se ke svému účtu;
 • Hledejte možnost platby faktur nebo skluzavek;
 • Vyberte možnost Platba faktury kreditní karty;
 • Vyberte požadovanou metodu platby (bankovní skluz, převod atd.);
 • Zadejte nezbytná data pro provedení platby;
 • Potvrďte platbu a počkejte na potvrzení.
 • Je důležité si uvědomit, že lhůta pro platbu faktury se může lišit podle banky a zvoleného způsobu platby. Proto před provedením platby zkontrolujte informace poskytnuté vaší bankou.

  Možnost 2: Platba v pobočkách bank

  Pokud dáváte přednost, můžete také platit fakturu v pobočce banky. Chcete -li to provést, jednoduše jděte do pobočky své banky a informujte vás, že chcete zaplatit fakturu kreditní karty, a to i zamčenou kartou.

  Je důležité s sebou přinést číslo faktury a identifikační dokument, jako je ID nebo CNH, pro usnadnění služby.

  Možnost 3: Platba telefonicky

  Některé banky také nabízejí možnost zaplatit fakturu telefonicky. V tomto případě jednoduše kontaktujte call centrum vaší banky a informujte vás, že chcete platit fakturu kreditní karty, a to i se zamčenou kartou.

  Je důležité mít číslo faktury a data potřebná k provedení platby, jako je číslo bankovního účtu nebo číslo vstupenky.

  Stručně řečeno, i když zamčenou kartou, existuje několik možností, jak rychle a bezpečně zaplatit fakturu. Můžete se rozhodnout platit prostřednictvím internetového bankovnictví, v pobočkách bank nebo telefonicky. Vyberte možnost, která nejlépe vyhovuje vašim potřebám a nezapomeňte zaplatit svou fakturu aktuální.

  Scroll to Top