Jak připravit filet mignon

Jak připravit filet mignon

Filet Mignon je střih masa, který je velmi oceněn za jeho měkkost a chuť. V tomto blogu vás naučíme krok za krokem, jak připravit lahodný filet mignon.

složky:

  • 1 filet mignon
  • sal k chuti
  • Kingdom Pepper podle chuti
  • Olivový olej

krok za krokem:

1. Templating the Filet Mignon:

Ochutnejte filet mignon solí a černým pepřem. Nezapomeňte ochutnat všechny strany masa.

2. Zahřívání pánve:

Zahřejte pánev na vysokém středním ohni s mrholením olivového oleje.

3. Těsnění filetového mignonu:

Umístěte filet mignon do horké pánve a nechte ji utěsnit asi 2 minuty na každé straně. Tím zajistíte, že maso dostane zlato na vnější straně a uvnitř šťavnaté.

4. Dokončení vaření:

Snižte oheň na střední a nadále vařte filet mignon na několik minut na každé straně, podle bodu podle vašeho výběru. Pro špatně utracené filet mignon nechte asi 3 minuty na každé straně. Pro střed nechte asi 5 minut na každé straně. A pro dobrou minulost odejděte asi 7 minut na každé straně.

5. Odpočívající maso:

Odstraňte filet mignon z pánve a nechte několik minut stát před řezáním. Tím se zajistí, že šťávy budou redistribuovány tělem, což bude ještě šťavnatější.

Slouží filet mignon:

Filet Mignon může být podáván doprovázený omáčkami, jako je dřevěná omáčka nebo hořčičná omáčka a příloha podle vašeho výběru, jako jsou pečené brambory nebo restovaná zelenina.

Závěr:

Příprava filetového mignonu se může zdát zastrašující, ale podle těchto jednoduchých tipů budete moci získat chutné a šťavnaté jídlo. Vyzkoušejte tento recept a překvapení, pokud s výsledkem!

Scroll to Top