Jak připravit NAN mléko

Jak připravit NAN mléko

Nan Mléko je oblíbenou možností krmení dětí a malých dětí. Je to práškové mléko formulované zejména pro splnění nutričních potřeb těch nejmenších. V tomto blogu vás naučíme krok za krokem, jak správně připravit NAN mléko.

Krok 1: Hygiena

Než začnete připravovat mléko NAN, je důležité zajistit, aby byly všechny nádobí správně dezinfikovány. Umyjte si ruce, láhev, zobák a víko jemným mýdlem a vodou. Dobře opláchněte, abyste odstranili všechny zbytky mýdla.

Krok 2: Vaření vody

Na pánvi vložte množství vody uvedené do balení mléka NAN. Přiveďte k teplu a vařte alespoň 5 minut. Vaření je důležité pro odstranění možných bakterií přítomných ve vodě.

Krok 3: Příprava mléka

Po vaření vody počkejte, až bude při teplotě místnosti. Poté nalijte množství vody potřebné ve sterilní láhvi.

Přidejte množství lžiček NAN mléka uvedených na balíčku. Použijte lžičku měření, která je dodávána s produktem, abyste zajistili správný podíl.

tip: Je důležité postupovat podle pokynů pro přípravu uvedené v balení NAN mléka, protože množství vody a lžíce mléka se může lišit podle věku dítěte.

Krok 4: Smíchání dobře

S víkem láhve pevně zavřené, otřesně protřepejte mléko NAN dobře s vodou. Ujistěte se, že veškerý prach byl rozpuštěn.

Krok 5: Testování teploty

Předtím, než dítěte nabídnete mléko NAN, zkontrolujte teplotu kapaliny. Položte několik kapek na vnitřek zápěstí, abyste se ujistili, že není příliš horká. Mléko by mělo být teplé, při příjemné teplotě pro dítě.

tip: Vyvarujte se oteplování nanového mléka v mikrovlnné troubě, protože to může vytvářet horké body, které mohou spálit dítě.

Krok 6: Krmení dítěte

s připraveným NAN mlékem a při správné teplotě nabízejte dítě pomocí sterilní láhve. Ujistěte se, že tryska je dobře namontovaná a že dítě je v pohodlné poloze k kojení.

Nezapomeňte dodržovat pokyny pro pediatrské pokyny týkající se množství a frekvence krmení mléka NAN, protože se to může lišit podle věku a individuálních potřeb dítěte.

Připraveno! Nyní víte, jak správně připravit NAN mléko. Nezapomeňte vždy dodržovat pokyny k obalům a pokyny pro dětské pokyny. Správné jídlo je rozhodující pro růst a zdravý vývoj malých.

Scroll to Top