Jak připravit nešťastnou pánev

Jak připravit nepřilnavý pan

Zunižující se hrnce jsou skvělou volbou pro zdravější a praktické vaření. Zabraňují přilepení potravin, usnadňují čištění a snižují potřebu používat olej nebo tuk během přípravy. Je však důležité dodržovat několik tipů, jak zajistit trvanlivost a účinnost tohoto typu pánve. V tomto článku vás naučíme, jak správně připravit nepřilnavou pánev.

Před použitím

mytí

Před prvním použitím nepřilnavé pánve je nezbytné být válkou s teplou vodou a neutrálním detergentem. To odstraní všechny zbytky výroby a zajistí, aby byl povrch čistý a připraven k použití.

Seach the Pan

Po prvním mytí se doporučuje ochutnat nepřilnavou pánev. Tento proces spočívá v zahřívání prázdné pánve na nízkém ohni na několik minut. To pomůže utěsnit nepochopitelný povrch, což bude nejodolnější a odolnější.

Použijte příslušné nádobí

Aby se zabránilo poškození vrstvy PAN, je důležité během přípravy potravin používat silikonové, dřevěné nebo nylonové nádobí. Nepoužívejte kovové nádobí, které mohou povrch poškrábat a poškodit.

Ovládejte teplotu

Znaménějí pánve jsou navrženy tak, aby vařily na střední nebo nízké teplotě. Vyvarujte se používání vysokých teplot, protože to může poškodit nepřilnavou vrstvu. Kromě toho použití velmi vysokých teplot může uvolňovat toxické látky přítomné v povlaku.

Umyjte pečlivě

Po použití počkejte, až se pánev vychladne, než se tam vychladne. K odstranění zbytků potravin použijte měkkou houbu nebo látku. Vyvarujte se používání ocelových nebo abrazivních produktů, které mohou poškodit nepřilnavý povrch.

správně ukládejte

Abyste zajistili trvanlivost vaší nepřilnavé pánve, vyvarujte se na něj stohování dalších květináčů. To může způsobit škrábance a poškození povlaku. Pokud je to možné, použijte Pan chrániče, abyste se vyhnuli přímému kontaktu s jinými povrchy.

Postupujte podle těchto jednoduchých tipů a můžete si užít efektivní a odolnou nepřilnavou pánev po dlouhou dobu. Nezapomeňte si vždy přečíst pokyny výrobce a dodržovat konkrétní doporučení pro váš model PAN.

Scroll to Top