Jak sestavit layette dítěte málo utrácet

Jak nastavit layette dítěte málo

Namontování Trousseau dítěte může být vzrušujícím úkolem, ale může to být také finanční výzva. Naštěstí existují způsoby, jak ušetřit peníze, a přesto zajistit, aby vaše dítě mělo vše, co potřebuje. V tomto článku se podělíme o několik tipů a triků, abychom vytvořili kompletní layette, aniž by utratili jmění.

1. Vytvořte seznam

Prvním krokem k nastavení ekonomického dítěte na Trousseau je vytvořit seznam všeho, co potřebujete. To pomůže vyhnout se zbytečným nákupům a zajistit, abyste nezapomněli na nic důležitého. Zahrňte předměty jako oblečení, plenky, hygienické výrobky, nábytek a doplňky.

2. Nakupujte v obchodech a Bazaars

Skvělý způsob, jak ušetřit peníze, je koupit druhé položky v obchodech a bazarech. Oblečení a doplňky často najdete ve skvělém stavu za zlomek původní ceny. Před použitím nezapomeňte vše umýt a sterilizovat.

3. Půjčený kus

Další ekonomickou možností je půjčit si předměty od přátel a rodiny, kteří měli děti. Tyto položky se často používají na krátkou dobu a jsou v dobrém stavu. To může ušetřit spoustu peněz, zejména v předmětech, jako jsou kočárky a autosedačky.

4. Užijte si propagace a slevy

Sledujte propagační akce a slevy v dětských a online obchodech. Tyto obchody často nabízejí speciální slevy na určité produkty nebo mají sezónní propagace. Využijte těchto příležitostí ušetřit peníze na základních položkách.

5. Udělejte to sami

Pokud máte manuální dovednosti, zvažte, že si uděláte nějaké položky Layette. Například si můžete ušít vlastní látkové plenky nebo vyrobit přikrývky háčkování. Kromě úspory peněz budete mít také jedinečné a personalizované předměty pro své dítě.

6. Upřednostňujte esenters

Když nastavujete laytte dítěte, nezapomeňte upřednostňovat základní prvky. Ne všechny položky jsou naprosto nezbytné a je důležité se zaměřit na to, co bude pro vás a vaše dítě skutečně užitečné. To pomůže vyhnout se zbytečným výdajům a zajistit, že své peníze utratíte inteligentně.

7. Koupit postupně

upevnění úplného Trousseau najednou může být drahé. Místo toho kupte pomalu podle potřeby. To pomůže distribuovat výdaje v průběhu času a zabrání vám v nákupu položek, které nebudou použity.

Závěr

Nastavení layety dítěte málo je zcela možné. S trochou plánování a kreativity můžete ušetřit peníze a stále zajistit, aby vaše dítě mělo vše, co potřebujete. Nezapomeňte si vytvořit seznam, nakupovat v obchodech, půjčit si, užívat si propagace, udělat si to sami, upřednostnit náležitosti a postupně nakupovat. S těmito tipy budete připraveni přijmout své dítě bez prasknutí rozpočtu.

Scroll to Top