Jak si objednat americkou kartu

Jak objednat americkou kartu

Pokud jste zákazníkem amerických obchodů a chcete mít od společnosti exkluzivní kreditní kartu, uvědomte si, že můžete požádat o americkou kartu rychle a snadno. V tomto článku vám ukážeme krok za krokem k objednání karty a užijte si všechny nabízené výhody.

Krok 1: Navštivte web American Lojas

Chcete -li požádat o americkou kartu, prvním krokem je přístup k oficiálním webu Lojas Americanas. To můžete udělat zadáním „Americanas“ do vyhledávacího panelu prohlížeče nebo přímo na www.americas.com.br.

Krok 2: Najděte možnost „Americká karta“

Na webových stránkách American Lojas hledejte možnost „American Card“. Obecně se nachází v hlavní nabídce webu v horní části stránky. Kliknutím na tuto možnost pokračujte s požadavkem.

Krok 3: Vyplňte formulář žádosti

Kliknutím na možnost „American Card“ budete přesměrováni na stránku se všemi informacemi o kartě. Na této stránce najdete formulář požadavku. Vyplňte všechna pole požadovaná svými osobními údaji, jako je celé jméno, CPF, datum narození, mimo jiné.

Krok 4: Počkejte na analýzu kreditu

Po vyplnění formuláře žádosti musíte počkat na kreditní analýzu amerických obchodů. Tato analýza se provádí k ověření, zda máte dobrou finanční historii a zda jste schopni přijímat svou kreditní kartu.

Krok 5: Přijměte kartu doma

Pokud je úvěrová analýza schválena, obdržíte americkou kartu na adrese informovanou během formování formuláře. Dodací doba se může lišit podle regionu, ale obvykle je 15 až 20 pracovních dnů.

Krok 6: Aktivujte svou kartu

Jakmile obdržíte americkou kartu, budete muset začít, abyste ji mohli začít používat. Chcete -li to provést, jednoduše postupujte podle pokynů, které doprovázejí kartu nebo kontaktujte zákaznický servis Lojas Americanas.

Nyní, když víte, jak si objednat americkou kartu, užijte si všechny nabízené výhody, jako jsou exkluzivní slevy, až 12krát bez zájmu a účasti na bodovém programu společnosti. Nenechte si ujít tuto příležitost a zadejte svou objednávku hned teď!

Scroll to Top