Jak si vyrobit dětské šaty Junina Party

Jak vyrobit kojenecké šaty Junina Party

Úvod

Červnová strana je jednou z nejtradičnějších oslav v Brazílii a jednou z nejzábavnějších částí je oblékat se v charakteru. Pro děti jsou červnové večírky okouzlující a styl. V tomto blogu vás naučíme krok za krokem, jak si vyrobit dětské červnové večírky.

Nezbytné materiály

Než začnete, je důležité mít v ruce všechny potřebné materiály. Zde je seznam toho, co budete potřebovat:

  • Bavlna vyražená látka
  • Hladká bavlněná látka
  • Saténová stuha
  • Elastic
  • Linka a jehla
  • nůžky
  • Piny
  • Šití (volitelné)

krok za krokem

1. Opatření

Prvním krokem je provedení měření dítěte. Změřte obvod hrudníku, výšku ramene k koleni a šířku ramen. Při řezání textilie zapište tato měření, která se použijte jako odkaz.

2. Řez látky

S měřeními v ruce, nakrájejte potištěnou látku ve tvaru obdélníku s požadovanou výškou pro šaty. Poté nařízněte hladkou látku ve tvaru obdélníku se stejnou výškou potištěné látky, ale s větší šířkou pro vytvoření ozdob.

3. Frill

Složte obyčejnou látku na polovinu a vytvořte na vrchol pochvu. Potom tkaninu zamračil, vytáhl šicí čáru na dně a nastavil, dokud není velikost tištěné tkaniny. Užijte si ozvěny na tištěné látce s kolíky.

4. Úchyty

Vyřízněte dva proužky potištěné látky, aby se popruhy šatů. Přeložte proužky na polovinu a přišijte a nechte otvor, aby se odchyl. Poté zabezpečte držadla v šatech, ve výšce ramen.

5. Elastic

Chcete -li tvarovat šaty, vložte gumovou pásmo do výšky hrudníku a pronásledujte látku. Ujistěte se, že je elastická dobře zatčena, aby se během večírku nezbavila.

6. Povrchové úpravy

Nakonec vytvořte pochvu ve spodní části šatů a na držadlech. Můžete také přidat podrobnosti, jako jsou saténové nebo krajkové pásky, aby byly šaty ještě krásnější.

Závěr

Vytváření dětských červnových večírků může být zábavnou a obohacující činností. Se správnými materiály a trochu trpělivosti můžete vytvořit jedinečný a okouzlující kousek pro dítě, které se má nosit na červnové párty. Doufáme, že tento krok za krokem byl užitečný a že se vám tato speciální oslava hodně líbí!

Scroll to Top