Jak udeřit do bowlingu

Jak zasáhnout v bowlingu

Bowling je zábavný a náročný sport, který mohou praktikovat lidé všech věkových skupin. Jednou z nejžádanějších her hráčů je slavný „úder“, když je všech deset kolíků sraženo najednou. V tomto článku vám naučíme několik tipů a technik, abyste vytvořili misku v bowlingu.

Znáte správnou techniku ​​

Chcete -li udělat stávku v bowlingu, je důležité znát správnou techniku ​​házení. Počáteční poloha je kritická: Udržujte nohy rovnoběžné a mezi nimi pohodlná vzdálenost. Držte bowlingovou kouli dominantní rukou a umístěte ji ve výšce hrudníku.

Poté udělejte několik kroků směrem k bowlingové dráze a udržujte správnou rovnováhu a držení těla. Poté, co se přiblížíte poblíž házené linie, proveďte houpací pohyb s paží a spusťte míč ve správný čas tak, aby sklouzl dolů po stopě a zasáhl kolíky.

Procvičujte cíl a zarovnání

Kromě techniky házení je důležité praktikovat zaměření a zarovnání. Sledujte polohu kolíků a vyberte referenční bod na bowlingové dráze, aby míč nasměroval. Udržujte svůj vzhled v tomto bodě během hodu.

Pokud jde o zarovnání, umístěte se tak, aby míč hodil do rovné trajektorie směrem k kolíkům. To se může lišit podle vaší preference a stylu hry, ale je důležité udržovat konzistenci v zarovnání, aby se zvýšila šance na úder.

zkuste různé rychlosti a rotace

Dalším důležitým tipem pro úder do bowlingu je vyzkoušet různé rychlosti a revoluce na míči. Rychlost může ovlivnit trajektorii míče a sílu, se kterou zasáhne kolíky. Rotace může pomoci ovládat pohyb míče na trati.

Procvičujte různé kombinace rychlosti a rotace a najděte ten, který nejlépe vyhovuje vašemu hernímu stylu. Nezapomeňte dodržovat výsledky a podle potřeby provádět úpravy.

 • Pravidelně cvičte
 • Sledujte a učte se od ostatních hráčů
 • Zúčastněte se turnajů a soutěží
 • Bavte se, pokud! • pozice
  skóre

  1st Strike
  2nd náhradní
  3. 9 bodů
  4th 8 bodů
  5. 7 bodů

  klikněte sem Chcete -li sledovat video tutoriál o tom, jak zasáhnout v bowlingu.