Jak umýt černé oblečení v ruce

Jak umýt černé oblečení v ruce

Mytí černých oděvů může být výzvou, protože je běžné, že během praní uvolňují barvy. Aby se tomu zabránilo, se doporučuje ručně umýt části pomocí správné péče. V tomto článku vás naučíme krok za krokem pro černé prádlo v ruce efektivně a bezpečně.

Krok 1: Samostatné oblečení

Prvním krokem je oddělit černé oblečení od ostatních. Tímto způsobem zabráníte šíření barvy na jiné kousky během praní.

Krok 2: Naplňte povodí studenou vodou

Naplňte povodí dostatečně studenou vodou, aby zakryli oblečení, které bude omyté. Studená voda pomáhá zachovat barvu částí.

Krok 3: Přidejte správné mýdlo

Vyberte si konkrétní tekuté mýdlo pro tmavé nebo černé oblečení. Nepoužívejte práškové mýdlo, protože může zanechat zbytky v částech. Přidejte doporučené množství do miafového balení.

Krok 4: Ponořte oblečení do vody

Vložte černé oblečení do povodí mýdlem a vodou a ujistěte se, že všechny části jsou zcela ponořeny.

Krok 5: Smugt jemně

s čistými rukama, jemně si otřete oblečení a věnujte zvláštní pozornost v oblastech s obtížnějšími skvrnami nebo nečistotami

Krok 6: Opláchněte dobře

Po promytí oplatněte oblečení v tekoucí vodě, dokud se mýdlo neodstraní. Ujistěte se, že v částech nedostanou zbytky mýdla.

Krok 7: Odstraňte přebytečnou vodu

Chcete -li odstranit přebytečnou vodu z oblečení, jemně stiskněte kousky rukama. Vyvarujte se fandění nebo stisknutí oblečení, protože to může poškodit vlákna a způsobit deformace.

Krok 8: Nechte ho vyschnout ve stínu

Nakonec zavěste oblečení na vzdušném místě a ve stínu, abyste uschli. Vyvarujte se vystavení kousků přímo slunci, protože to může vyblednout barvu.

Nyní, když víte, jak umýt černé oblečení v ruce, můžete své kousky vždy krásné a s konzervovanou barvou. Nezapomeňte sledovat tyto tipy, kdykoli potřebujete umýt černé oblečení a zajistit větší odolnost kusů.

Scroll to Top