Jak vyrobit arabský turban

Jak vyrobit arabský turban

Arabské turbany jsou tradiční a elegantní příslušenství, které lze použít při několika příležitostech. Máte -li zájem naučit se, jak vyrobit arabský turban, tento krok -krok průvodce vám pomůže vytvořit jedinečný a sofistikovaný vzhled.

Nezbytné materiály

  • Dlouhá a široká tkanina
  • Jehla a linka
  • Elastic
  • nůžky

krok za krokem

1. Vyberte látku

Chcete -li vyrobit arabský turban, je důležité si vybrat látku dlouhou a širokou na to, aby se pohybovala kolem hlavy. Světlé a tekuté tkaniny, jako je hedvábí nebo šifon, jsou ideální pro vytvoření elegantního vzhledu.

2. Změřte a ořízněte tkaninu

Změřte obvod hlavy a přidejte další centimetry, abyste zajistili pohodlný turban. Řezejte látku na toto opatření.

3. Sešijte konce

Sklopte konce látky a přišijte jehlu a čáru. Ujistěte se, že švy jsou velmi pevné, aby se zabránilo látce.

4. Přidejte elastický

Aby se zajistilo, že turban je pevný v hlavě, přišijte kousek elastického do zadní části tkaniny. Ujistěte se, že je elastická dobře natažená, aby byla zajištěna pohodlná nastavení.

5. Zabalte tkaninu na hlavu

Umístěte turban na hlavu a nechte šitou část na zádech. Začněte stočit látku kolem hlavy a zakryjte všechny vaše vlasy. Pokračujte v válcování, dokud tkanina neskončí.

6. Dokončete turban

Chcete -li dokončit turban, skryjte volné špičky látky v již vyrobených kolech. Ujistěte se, že turban je na hlavě dobře upravený a pohodlný.

Nyní, když jste se naučili, jak vyrobit arabský turban, vyzkoušejte různé styly a barvy a vytvořte jedinečný a osobnost. Bavte se, pokud a rocku s vaším novým příslušenstvím!

Scroll to Top