Jak vyrobit barevnou želatinu

Jak vyrobit barevný želatina

Barevná želatina je zábavný a lahodný dezert, který potěší všechny věkové kategorie. Kromě toho, že je snadné, je to také skvělá volba pro večírky a akce. V tomto článku vás naučíme krok za krokem k přípravě perfektní barevné želatiny.

složky:

  • 6 různých barevných želatinových balíčků
  • Vroucí voda
  • Studená voda
  • Forma želatiny

krok za krokem:

1. Připravte si želatiny:

V samostatných kontejnerech připravte každý balíček želatiny podle pokynů k balení pomocí vroucí vody a studené vody. Ujistěte se, že jsou želatiny dobře rozpuštěny.

2. Nalijte želatiny ve formě:

Ve formě želatiny nalijte tenkou vrstvu jednoho z barevných želatinů. Chlaďte asi 15 minut, nebo dokud není želatina pevná.

Opakujte proces s ostatními želatiny a rozptýlí barvy. Nezapomeňte čekat, až bude každá vrstva pevná před přidáním dalšího.

3. Dokončit a sloužit:

Po přidání všech vrstev želatiny chladí nejméně 4 hodiny, nebo dokud není želatina zcela pevná.

Chcete -li rozmnožit, ponořte tvar do teplé vody na několik sekund a poté se otočte na desku. Barevná želatina bude připravena k podávání.

Zkuste zdobení šlehačkou, ovocem nebo barevným cukrovinek, aby byla váš želatina ještě atraktivnější.

Závěr:

Barevná želatina je jednoduchý dezert, který je třeba vyrobit, ale při každé příležitosti je úspěšný. S tímto krokem za krokem budete moci připravit úžasnou barevnou želatinu a překvapit své hosty. Uvolněte svou představivost a vytvořte různé barevné kombinace, aby byla vaše želatina ještě zábavnější!

Scroll to Top