Jak vyrobit shnilé těstoviny koláč

Jak vyrobit podrejský koláč

shnilý těstovinový koláč je vynikající volbou pro ty, kteří rádi ochutnávají křupavé a chutné těstoviny. V tomto blogu vás naučíme krok za krokem k přípravě tohoto úžasného receptu. No tak!

složky:

  • 250 g pšeničné mouky
  • 125g studeného másla
  • 1 špetka soli
  • 1 vejce
  • 2 polévkové lžíce studené vody

režim přípravy:

Krok 1: Příprava hmoty

V misce smíchejte mouku a sůl. Přidejte krychlové studené máslo a promíchejte prsty, dokud se drobky. Přidejte vejce a studenou vodu a promíchejte, dokud nevytvoří homogenní hmotu

Krok 2: těstoviny odpočinek

Zabalte těsto do plastového filmu a chlazte nejméně 30 minut.

Krok 3: Sestava koláče

Otevřete těsto s rolí na flourovaném povrchu, dokud není tloušťka přibližně 0,5 cm. Těsto nahrajte tvar koláče a dobře stiskněte po stranách. Vytvořte otvory na dně těsta vidličkou.

Krok 4: plnění

Vyberte si mimo jiné výplň podle vašeho výběru, jako je drcené kuře, mleté ​​hovězí maso, zelenina, sýr. Rozložte náplň přes hmotu.

Krok 5: pokrytí

Pokud je to žádoucí, můžete do svého koláče přidat zálibu, jako je strouhaný sýr, zakysaná smetana, poražená vejce, mimo jiné.

Krok 6: Pečení koláče

Pečení pečení předehřáté trouby při přibližně 40 minutách při přibližně 40 minutách, nebo dokud nebude těsto zlaté a náplň se vaří.

Krok 7: Dokončení

Odstraňte koláč z trouby a nechte trochu vychladnout, než se nesladí. Podle vašich preferencí podávejte horké nebo studené.

6 Dobrá chuť k jídlu!

Scroll to Top