Jak vytvořit domácí projektor s mobilním telefonem

Jak vyrobit domácí projektor s mobilním telefonem

Přemýšleli jste někdy o tom, jak proměnit váš telefon na domácí projektor? S několika jednoduchými materiály a malou kreativitou můžete vytvořit zařízení, které vám umožní navrhnout obrázky a videa na větší obrazovce. V tomto článku vám ukážeme krok za krokem, jak vyrobit domácí projektor s mobilním telefonem.

Nezbytné materiály

  • Krabice na boty
  • Zvyšte čočku
  • Adhesivní páska
  • Stylus
  • Hliníková fólie
  • Pen
  • Smartphone

krok za krokem

1. Příprava krabice na boty

Nejprve si vezměte krabici na boty a nakrájejte obdélníkový otvor na jednu stranu. Ujistěte se, že velikost otevírání je dostačující pro přizpůsobení vašeho smartphonu.

2. Nastavení zvýšení čočky

Poté umístěte zvýšení čočky na otevření krabice boty a obrys označte perem. Pomocí stylusu snižujte výrazný prostor a namontujte čočku zvyšování díry.

3. Vytvoření podpory pro mobilní telefon

Na vnitřní straně krabice bot vytvořte malou podporu pomocí hliníkové fólie. Složte hliníkovou fólii „V“ a opravte ji páskou. Tato podpora bude sloužit k podpoře vašeho smartphonu a úpravě úhlu projekce.

4. Příprava obrazovky projekce

Chcete -li vytvořit provizorní projekční obrazovku, můžete použít bílou zeď nebo dokonce natažený list. Ujistěte se, že je povrch čistý a hladký, abyste získali kvalitnější projekci.

5. Úprava zaostření

S namontovaným domácím projektorem umístěte mobilní telefon na podporu a zapněte aplikaci projekce. Upravte polohu smartphonu a vzdálenost mezi projektorem a obrazovkou projekce, dokud nezíská jasný a dobře zaměřený obrázek.

Nyní víte, jak vyrobit domácí projektor s mobilním telefonem! Bavte se promítáte si filmy, videa a dokonce i hry na větší obrazovce. Nezapomeňte pro lepší výsledky používat projektor v temném prostředí. Užijte si!

Scroll to Top