Jak zahrnout administrátora na Facebook

Jak zahrnout administrátora na Facebook

Pokud máte stránku na Facebooku a chcete přidat administrátora, který vám pomůže s řízením a kontrolou činností, je tento článek pro vás. V tomto průvodci krok za krokem ukážeme, jak zahrnout správce Facebooku jednoduše a rychle.

Krok 1: Přístup k nastavení stránky

Chcete -li začít, přihlaste se k účtu na Facebooku a přejděte na stránku, kterou chcete přidat administrátora. Poté klikněte na nabídku „Nastavení“ umístěné v pravém horním rohu stránky.

Krok 2: Přístup do části „Functions Functions“

Na stránce Nastavení uvidíte několik možností v nabídce na levé straně. Kliknutím na „Funkce stránky“ získáte přístup k nastavení správy stránek.

Krok 3: Přidejte nového administrátora

Nyní uvidíte sekci „administrátory“ se seznamem aktuálních administrátorů na stránce. Chcete -li přidat nového administrátora, klikněte na tlačítko „Přidat osobu“ nebo „Přidat e -mail“ a zadejte požadované informace.

Můžete přidat správce podle uživatelského jména Facebook nebo e -mailovou adresu spojenou s účtem. Nezapomeňte správně zadat informace, abyste se vyhnuli chybám.

Krok 4: Nastavte oprávnění správce

Po přidání nového administrátora budete mít možnost definovat oprávnění, která bude mít na stránce. Můžete si vybrat z úplných možností správce, editora, moderátora, inzerenta nebo analytika.

Je důležité definovat oprávnění v souladu s povinnostmi a funkcemi nového správce. Například, pokud bude odpovědný za vytvoření obsahu, je vhodné přiřadit funkci editoru.

Krok 5: Potvrďte přidání administrátora

Po nastavení oprávnění klikněte na „Přidat“ nebo „Potvrdit“ a dokončete přidání nového správce. Facebook zašle oznámení přidané osobě a prohlásí, že byl zahrnut jako správce stránky.

Nyní má nový administrátor přístup na stránku a provádět přiřazené úkoly podle definovaných oprávnění.

Je důležité si uvědomit, že pouze současní administrátoři na stránce mohou přidat nové administrátory. Před zahájením procesu se proto ujistěte, že máte správné přihlašovací údaje.

Doufáme, že tato příručka byla užitečná pro učení, jak zahrnout správce Facebooku. S dalším administrátorem můžete sdílet odpovědnosti a zlepšit správu stránek.

Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete více informací, zanechte níže komentář. Jsme tu, abychom pomohli!

Scroll to Top