jak zaplatit část hotovostní půjčky

Jak platit splátky pro pokládání hotovosti

6 Zde vám ukážeme krok za krokem, jak provést platbu snadno a bezpečně.

Krok 1: Přístup k aplikaci Box má

Chcete -li začít, otevřete aplikaci Box na vašem smartphonu. Pokud ještě nemáte nainstalovanou aplikaci, můžete si ji stáhnout zdarma z úložiště aplikací na svém zařízení.

Krok 2: Přihlaste se na vašem účtu

Po otevření aplikace se přihlaste k vašemu účtu pomocí registrovaného CPF a hesla. Pokud jste svůj první přístup, budete muset provést rychlou registraci s některými osobními údaji.

Krok 3: Přístup k možnosti půjčky

V hlavní nabídce aplikace vyhledejte možnost půjčky. Obvykle se nachází ve spodní části obrazovky. Kliknutím na tuto možnost získáte přístup k informacím o vaší půjčce.

Krok 4: Zkontrolujte hodnotu splátky

V rámci sekce půjčky najdete všechny informace o vaší smlouvě, včetně splátkové hodnoty a data splatnosti. Zkontrolujte hodnotu splátky, kterou chcete zaplatit.

Krok 5: Vyberte metodu platby

Caixa nabízí několik možností plateb, jak usnadnit život svým zákazníkům. Můžete se rozhodnout zaplatit splátku pomocí zůstatku dostupného na vašem pokladním účtu, provést bankovní převod nebo vygenerovat platební lístek v jakékoli bance nebo loterijní domě.

Krok 6: Platba

Po výběru požadované metody platby postupujte podle pokynů k přihlášce a dokončete platbu vaší úvěrové části. Nezapomeňte správně zadat požadovaná data a potvrdit transakci.

Připraveno! Nyní víte, jak zaplatit část vaší hotovostní půjčky. Pamatujte, že pokud vždy udržujete své splátky, abyste se vyhnuli zájmu a budoucím problémům. Pokud máte pochybnosti, kontaktujte podporu pokladny.

Scroll to Top