Jak zaplatit CCIR 2022

Jak zaplatit CCIR 2022

CCIR (Certifikát pro registraci venkovského majetku) je povinný dokument pro všechny vlastníky venkovských nemovitostí v Brazílii. Je vydáván infka (National Institute of Colonization and Agrarian Reform) a jeho cílem je prokázat pravidelnost majetku před agenturou.

Proč platit CCIR?

Platba CCIR je důležitá pro zajištění pravidelnosti venkovského majetku a vyhnout se budoucím problémům. Kromě toho je certifikát vyžadován v různých situacích, jako je získání zemědělského financování, prodej nemovitosti a účast na pobídkových programech zemědělství.

Jak zaplatit CCIR 2022?

Chcete -li zaplatit CCIR 2022, postupujte podle následujících kroků:

 • Přístup k webové stránce incru;
 • Podívejte se na možnost platby CCIR;
 • Vyplňte požadovaná data, jako je CPF/CNPJ majitele, kód venkovského vlastnictví a cvičení (rok) CCIR;
 • Vyberte metodu platby, která může být na základě bankovního skluzu nebo debetu;
 • Potvrďte platbu a počkejte na vydání CCIR.
 • Je důležité zdůraznit, že lhůta pro platbu CCIR 2022 se liší podle stavu, ve kterém je nemovitost umístěna. Proto si uvědomte termíny stanovené inkrou, abyste se vyhnuli pokutám a problémům s pravidelností majetku.

  Závěr

  Platba CCIR 2022 je zásadní pro zajištění pravidelnosti venkovského majetku a vyhnout se budoucím problémům. Postupujte podle výše uvedených kroků a správně proveďte platbu a do termínu stanovené incrou. Pokud máte pochybnosti, poraďte se na webových stránkách incru nebo kontaktujte agenturu odpovědnou za vydání CCIR.

  Scroll to Top