Jak zemřel Emival Camargo

Jak zemřel emival Camargo

Emival Camargo, známý tím, že je otcem country duo Zezé di Camargo a Luciano, zemřel 10. března 2015 ve věku 76 let. Jeho smrt byla výsledkem komplikací vyplývajících z akutního infarktu myokardu.

Život emivalu Camargo

Emival Camargo se narodil v roce 1938 ve městě Itumbiara, Goiás. Byl ženatý s Helenou Siqueira de Camargo a společně měl osm dětí, včetně slavných zpěváků Zezé Di Camargo a Luciana.

Emival byl vždy důležitou postavou v životě jejich dětí a povzbuzoval je, aby se věnovali kariéře v hudbě. Byl zodpovědný za představení dua pro hudebního podnikatele a hudebního producenta José Augusta, který je spustil na hudebním trhu.

Dědictví emivalu Camargo

Emival Camargo zanechal důležité dědictví pro country hudbu prostřednictvím svých synů Zezé Di Camargo a Luciana. Pár dosáhl velkého úspěchu a stal se jedním z nejpopulárnějších v Brazílii, s několika hity a oceněními během jejich kariéry.

Navzdory jeho smrti se Emival i nadále pamatuje jako důležitou postavu v historii country hudby a jako velký příklad otce jeho otce a zastánce snů.

Reference:

  • uol otec Zezé Di Camargo a Luciano zemřel v 76 letech
  • evangelium Prime otec Zezé di Camargo a Luciano umírá na 76
  • Doufám, že tento článek objasnil, když Emival Camargo zemřel a také trochu ukázal jeho život a dědictví. Pokud máte další otázky nebo zvědavost, nechte je v komentářích!

    Scroll to Top