Jak získat falešná tetování s perem

Jak získat falešná tetování s perem

Už jste někdy přemýšleli o tetování, ale nechcete se zavázat k něčemu trvalému? Falešné tetování může být skvělou volbou vyzkoušet různé vzory a styly bez závazku skutečného tetování. V tomto článku vás naučíme, jak získat falešné tetování pomocí pouze jednoho pera. No tak!

Nezbytné materiály

  • Trvalé pero
  • Plant Paper
  • Alkohol
  • Bavlna
  • Sponge

krok za krokem

Krok 1: Vyberte výkres

Prvním krokem je vybrat design, který chcete dočasně tetovat. Inspirace najdete v časopisech, internetu nebo dokonce vytvořit svůj vlastní design.

Krok 2: Přeneste design na pergamen

S permanentním perem nakreslete svůj výkres vybraný na pergamenový papír. Ujistěte se, že kresba je dobře definována a vyplněna.

Krok 3: Vyčistěte plochu kůže

Před použitím falešného tetování dobře vyčistěte oblast kůže, kam ji chcete dát. Použijte alkohol a bavlnu k odstranění veškeré nečistoty nebo oleje.

Krok 4: Umístěte design na kůži

Umístěte pergamenový papír s designem směřujícím dolů do zvolené oblasti kůže. Jemně stiskněte tak, aby byl design dobře dodržován.

Krok 5: Zvlhčte pergamenový papír

S navlhčenou houbou jemně projděte pergamenový papír. Ujistěte se, že je celý papír navlhčen, ale vyhněte se zhušťování kůže.

Krok 6: Odstraňte pergamenový papír

Pečlivě odstraňte pergamen z kůže. Kresba musí být přenesena na kůži a vytvořit dočasné tetování.

Nyní máte falešné tetování vyrobené s perem! Nezapomeňte, že toto tetování není trvalé a lze jej snadno odstranit mýdlem a vodou. Bavte se experimentováním s různými vzory a styly!
Scroll to Top