Jak změnit Alexův jazyk na portugalštinu

Jak změnit jazyk Alexa na portugalštinu

Alexa je virtuální asistent vyvinutý Amazonem, který lze použít na mnoha zařízeních, jako jsou chytré telefony, tablety a inteligentní reproduktory. Původně byla Alexa spuštěna s podporou pouze pro anglický jazyk, ale nyní je možné jej nakonfigurovat v Brazílii v Brazílii. V tomto článku vám ukážeme, jak změnit Alexův jazyk na portugalštinu.

Krok 1: Přístup k Alexově nastavení

Chcete -li začít, otevřete aplikaci Alexa na mobilním zařízení nebo přejděte na oficiální web Alexa ve vašem počítači. Poté se přihlaste na svůj účet Amazon.

Krok 2: Vyberte zařízení

V aplikaci nebo na webových stránkách Alexa vyberte zařízení, které chcete změnit. Může to být echo dot, echo show, echo plus nebo jakékoli jiné zařízení kompatibilní s Alexa.

Krok 3: Přístup k nastavení jazyka

Po výběru zařízení vyhledejte možnost „Nastavení“ nebo „Nastavení“. Pak hledejte „jazyk“ nebo „jazyk“.

Krok 4: Vyberte portugalský jazyk

Nyní uvidíte seznam dostupných jazyků. Vyhledejte „portugalsky“ a vyberte.

Krok 5: Potvrďte změnu

Po výběru portugalského jazyka budete požádáni o potvrzení změny. Nastavení uložíte kliknutím na „Potvrdit“ nebo „OK“.

Krok 6: Restartujte zařízení

Aby se změny vstoupily v platnost, musí být zařízení restartováno. Vypněte a znovu zapněte.

Nyní bude Alexa nakonfigurována pro portugalský jazyk. Můžete se zeptat, požádat o přehrávání hudby, ovládání inteligentních zařízení a další, vše v portugalštině.

Pamatujte, že ne všechny funkce Alexa jsou k dispozici ve všech jazycích. Některé dovednosti mohou být v portugalském jazyce omezené nebo nejsou k dispozici.

Doufáme, že tento článek pro vás byl užitečný. Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete více informací, zanechte komentář níže. Jsme tu, abychom pomohli!

Scroll to Top