Jak změnit heslo pokladny podle mobilu

Jak změnit pokladní heslo telefonicky

Pokud používáte aplikaci pokladny, musíte provést bankovní transakce a potřebujete změnit heslo, uvědomte si, že to můžete udělat jednoduše a rychle na svém mobilním telefonu. V tomto článku vám ukážeme krok za krokem ke změně pokladního hesla, které má mobilní.

Krok 1: Přístup k aplikaci Box má

Chcete -li začít, otevřete aplikaci v poli. Pokud ještě nemáte nainstalovanou aplikaci, můžete si ji stáhnout zdarma z úložiště aplikací na svém zařízení.

Krok 2: Přihlaste se na vašem účtu

Po otevření aplikace se přihlaste k účtu pomocí CPF a aktuálního hesla v rámečku. Pokud nemáte registrované heslo, můžete vytvořit jeden podle pokynů k aplikaci.

Krok 3: Přístup k nastavení vašeho účtu

V hlavní nabídce aplikace vyhledejte možnost „Nastavení“ nebo „profil“. Tato možnost se může lišit podle verze aplikace, kterou používáte.

Krok 4: Vyberte možnost „Změnit heslo“

V rámci nastavení vašeho účtu vyhledejte možnost „Změnit heslo“ a klikněte na něj.

Krok 5: Zadejte nové heslo

Nyní musíte zadat své nové heslo. Nezapomeňte si vybrat bezpečné heslo, s nejméně 8 znaky, obsahujícími písmena, drobná, čísla a speciální znaky.

Krok 6: Potvrďte nové heslo

Po zadání nového hesla to musíte potvrdit zadáním znovu.

Krok 7: Připraven! Vaše heslo bylo změněno

Po potvrzení nového hesla obdržíte potvrzovací zprávu, která uvádí, že vaše heslo bylo úspěšně změněno. Od této chvíle již můžete použít své nové heslo k přístupu k účtu polí.

6 Pokud máte během procesu změny hesla jakékoli dotazy nebo problémy, obraťte se na podporu pokladny pro pomoc.

Scroll to Top