Jak jít do angra dos reis

Jak jít do Angra dos Reis

Angra dos Reis je jedním z nejvíce rájových destinací v Brazílii s krásnými plážemi, ostrovy a svěží přírodou. Pokud tam plánujete výlet, v tomto blogu vám ukážeme nejlepší způsoby, jak se dostat k Angra dos Reis.

podle roviny

Jednou z nejrychlejších a nejpraktičtějších možností, jak se dostat na Angra Dos Reis, je přes nejbližší letiště, mezinárodní letiště Rio de Janeiro. Po přistání na letišti se můžete rozhodnout pronajmout si auto nebo si pronajmout převodní službu, která vás zavede do Angra dos Reis.

autem

Pokud dáváte přednost cestování autem, Angra dos Reis se nachází přibližně 150 km od Rio de Janeiro. Můžete vzít BR 101 a sledovat indikativní desky pro Angra dos Reis. Cesta automobilu je skvělou volbou pro ty, kteří mají rádi větší svobodu a flexibilitu během cesty.

Bus

Další možností je cestování autobusem. Mezi Rio de Janeiro a Angra dos Reis denně cestuje několik autobusových společností. Výlet autobusů je obvykle ekonomičtější, ale může to trvat trochu déle v závislosti na provozu.

lodí

jedinečný způsob, jak se dostat do Angra dos Reis, je přes výlet lodí. Existuje několik společností, které nabízejí lodní zájezdy od Rio de Janeiro do Angra dos Reis. Tato možnost je ideální pro ty, kteří si chtějí užít krajinu a mít během cesty jiný zážitek.

Helicopter

Pro ty, kteří hledají luxusnější a exkluzivnější možnost, je možné dorazit do vrtulníků Angra dos. Existují společnosti, které nabízejí letecké taxi a vrtulníky, které se vydají na cestu mezi Rio de Janeiro a Angra Dos Reis. Tato možnost je ideální pro ty, kteří chtějí ušetřit čas a užívat si neuvěřitelných výhledů během letu.

Závěr

Bez ohledu na vybranou formu je příchod do Angra dos Reis vždy úžasný zážitek. Ať už letadlem, automobilem, autobusem, lodí nebo vrtulníkem, určitě vás očaruje přírodní krása tohoto cíle. Nyní si jen naplánujte svůj výlet a užijte si všechno angra dos, kterou Reis může nabídnout!

Scroll to Top