Jak jít do arraial d’Ajuda

Jak jít do arraial d’Ajuda

Arraial d’Ajuda je rájový cíl umístěný v jižní Bahii, známý pro své krásné pláže, svěží přírodou a tichou atmosférou. Pokud plánujete výlet na toto okouzlující místo, zde je několik možností, jak se tam dostat.

podle roviny

Nejrychlejší a pohodlný způsob, jak dosáhnout Arraial D’Ajuda, letí na letiště Porto Seguro, které je asi 10 km daleko. Letiště dostává lety z různých měst v Brazílii, včetně Sao Paulo, Rio de Janeiro a Salvador. Po přistání v Porto Seguro si můžete vzít taxi nebo si najmout přenosovou službu k dosažení Arraial d’Ajuda.

autem

Pokud dáváte přednost cestování autem, Arraial d’Ajuda se nachází přibližně 700 km od Salvadoru a 1200 km od Sao Paulo. Cesta automobilu může být skvělou volbou pro ty, kteří rádi prozkoumávají cestu a zastávají se po cestě. Cesta, která vede k Arraial d’Ajuda, je dobře označena a nabízí krásnou krajinu.

Bus

Další možností je cestovat autobusem do Arraial D’Ajuda. Existuje několik autobusových společností, které do regionu nabízejí pravidelné linky. Cesta autobusu může být delší než letadlem nebo autem, ale je to ekonomičtější volba pro ty, kterým nevadí trávit několik hodin na silnici.

trajektu

jedinečný způsob dosažení arraial d’Ajuda přechází po řece Buranhyém, která odděluje Porto Seguro od okresu. Trajekční přechod je rychlý a nabízí úžasný výhled na region. Trajekt odjíždí z centra Porto Seguro a dorazí do centra Arraial d’Ajuda, což usnadňuje přístup k hlavním památkám.

Soukromá rovina

Pro ty, kteří dávají přednost exkluzivnější a pohodlnější možnosti, je možné dosáhnout Arraial D’Ajuda soukromou letadlem. Letiště Porto Seguro má přistávací dráhu pro soukromá letadla, která vám umožní dosáhnout cíle přímo, aniž byste museli měřítko.

Závěr

Bez ohledu na vybranou formu je příchod do Arraial d’Ajuda zárukou nezapomenutelného výletu. Díky svým paradiziaským plážím, tropickým klimatem a pohostinstvím Bahian potěší tento cíl turisty z celého světa. Naplánujte si tedy svůj výlet, vyberte nejlepší možnost přepravy a připravte se, pokud si užijete úžasné okamžiky v Arraial d’Ajuda.

Scroll to Top