Jak jít na trávník

Jak jít do Gramado: Tipy a základní informace

Gramado, který se nachází v Serra Gaucha, je okouzlující město, které přitahuje turisty z celé Brazílie a světa. Díky své krásné krajině, evropskému klimatu a množstvím atrakcí je to nutností -vidění pro ty, kteří hledají okamžiky klidu a zábavy. V tomto blogu vám ukážeme všechny možnosti, jak se dostat do Gramada a co nejlépe využít vaši cestu.

Možnosti přepravy, jak dorazit do Gramado

Existuje několik možností přepravy, jak se dostat do Gramada, ať už letadlem, autobusem nebo autem. Viz níže hlavní možnosti:

Letadlo

Pro ty, kteří dávají přednost cestování letadlem, je mezinárodní letiště Salgado Filho v Porto Alegre nejblíže Gramado. Po přistání si můžete pronajmout auto, najmout převodní službu nebo použít veřejnou dopravu k dosažení města.

autobusy

Další možností je cestování autobusem. Existuje několik společností, které nabízejí cestu do Gramada a v Brazílii nechávají různá města. Je to ekonomičtější možnost, ale může to být delší v závislosti na vzdálenosti.

auto

Pro ty, kteří dávají přednost cestování autem, je možné dorazit do Gramada přes dálnice BR 116 a Rs 235. Cesta automobilu může být skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít během pobytu větší flexibilitu a autonomii město.>>

Hlavní atrakce v Gramado

Gramado nabízí množství atrakcí pro všechny chutě a věky. Podívejte se na některé z hlavních:

 • Mini Mundo: Miniaturní park s replikami slavných budov po celém světě;
 • Černé jezero: Umělé jezero obklopené stromy a zahradami, ideální pro turistiku a pikniky;
 • Krytá ulice: prostor pokrytý různými restauracemi, obchody a kavárnami;
 • Caracol Park: Cascade 131 metrů vysoká, obklopená krásnou zelenou oblastí;
 • Snowland: První vnitřní sněhový park v Americe;
 • Jak se obejít v Gramado

  Na trávníku je možné se obejít různými způsoby, ať už pěšky, kolo, taxi nebo používání veřejné dopravy. Město je docela bezpečné a má dobrou infrastrukturu pro přijímání turistů.

  kde zůstat v Gramado

  Gramado nabízí širokou škálu možností hostování, od luxusních hotelů po útulné ubytovny. Je důležité si rezervovat předem, zejména během hlavní sezóny, zajistit nejlepší místo k pobytu.

  Gastronomie v Gramado

  Gastronomie v Gramado je pro milovníky dobrého jídla skutečným potěšením. Město nabízí širokou škálu restaurací, kaváren a čokolády, kde je možné ochutnat typická jídla v regionu a lahodná ručně vyráběná čokoláda.

  Závěr

  Going to Gramado je jedinečný a okouzlující zážitek. S jeho krásnou krajinou, turistickými atrakcemi a kuchyní pro ústní vody město dobývá srdce všech, kteří ji navštěvují. Doufáme, že vám tento blog pomohl lépe porozumět tomu, jak se dostat do Gramada a co nejlépe využít vaši cestu. Dobrý výlet a užijte si každou chvíli!

  Scroll to Top