Jak udělat kamaráda

Jak vyrobit mate

Mate je tradiční nápoj z Jižní Ameriky, zejména populární v Brazílii, Argentině, Uruguayi a Paraguayi. Vyrobeno z listů Mate Herb, Mate je známý svými stimulujícími vlastnostmi a charakteristickou chutí. V tomto článku vás naučíme krok za krokem, jak vyrobit lahodného kamaráda.

Nezbytné složky:

  • Herb Mate
  • Horká voda
  • Cuia de mate
  • Chimarrão čerpadlo
  • Cukr (volitelný)

krok za krokem:

1. Příprava tykve:

Než začnete připravovat kamarád, je důležité správně připravit tykev. Chcete -li to provést, vložte do tykve trochu matné byliny a přidejte horkou vodu. Nechte několik minut stát a poté vypusťte vodu.

2. Přidání Herb Mate:

Po přípravě tykve přidejte mate bylinu, dokud nenaplníte asi 2/3 tykve. Je důležité, aby se zcela nevyplňovaly, aby umožnily prostor pro vodu.

3. Oteplování vody:

Zahřejte vodu, dokud nedosáhne ideální teploty pro partnera, která je přibližně 70 ° C až 80 ° C. Nepoužívejte vroucí vodu, protože může spálit bylinu Mate a změnit chuť nápoje.

4. Přidání vody:

S teplou vodou ji nalijte do tykve kamaráda přes Herb. Je důležité nalít vodu postupně, aby byliny, aby byliny, aby vodu absorbovali postupně.

5. Vložení čerpadla Mate:

Po přidání vody vložte čerpadlo Mate do tykve a lehce přitlačte proti bylině. Čerpadlo Mate je zodpovědné za filtrování byliny Mate a umožňuje vám pít partnera bez polykání listů.

6. Užívat si kamaráda:

Nyní, když je kamarád připraven, můžete to začít oceňovat. Vypijte kamaráda prostřednictvím čerpadla Mate a vezměte malé doušky. Je běžné sdílet kamaráda s ostatními lidmi, předávat tykev z ruky k ruce.

Pamatujte, že kamarád může být spotřebován čistým nebo cukrem podle vašeho osobního vkusu. Vyzkoušejte různé způsoby přípravy a objevte způsob, jakým se vám nejvíce líbí.

Doufáme, že tento průvodce krok za krokem vám pomohl naučit se, jak se vytvořit. Užijte si tento lahodný nápoj a sdílejte jej se svými přáteli a rodinou!

Scroll to Top