Jak volat DDD11

Jak volat DDD11

Pokud potřebujete zavolat na DDD11, uvědomte si, že se jedná o kód oblasti používaný ve městě São Paulo a některá města v metropolitním regionu. Pro navázání spojení je důležité sledovat několik jednoduchých kroků. V tomto článku vám ukážeme, jak to udělat rychle a snadno.

Krok 1: Zkontrolujte kód nosiče

Před voláním je důležité zkontrolovat, který kód nosiče musíte použít. V Brazílii je několik telefonních operátorů, jako jsou Vivo, Claro, Tim, OI, mimo jiné. Každý má konkrétní kód pro volání na dlouhé vzdálenosti.

Například, pokud používáte operátor Vivo, kód operátora je 15. Již pro jasný, kód je 21. Je důležité zkontrolovat, jaký je kód vašeho nosiče před pokračováním.

Krok 2: Zadejte kód na dlouhé vzdálenosti

Po zadání dopravčního kódu musíte zadat kód na dlouhé vzdálenosti, což je číslo 0. Toto číslo označuje, že voláte na dálku, tj. Pro město, které má kód oblasti odlišný od vašeho.

Krok 3: Zadejte DDD11

Nyní je čas napsat DDD11, což je oblast São Paulo. Tento kód se používá k identifikaci oblasti, do které voláte. V případě DDD11 se používá pro město São Paulo a některá města v metropolitní oblasti.

Krok 4: Zadejte telefonní číslo

Nakonec zadejte telefonní číslo, které chcete zavolat. Nezapomeňte zahrnout kód oblasti města, do kterého voláte, pokud se liší od DDD11.

Například, pokud chcete zavolat na 1234 5678 v SAO Paulo, měli byste zadat: 0 + Operátor kód + DDD11 + telefonní číslo (015112345678).

Je důležité si uvědomit, že telefonní čísla se mohou lišit podle operátora a typu smluvní služby. Proto je vždy dobré zkontrolovat informace s dopravcem před voláním.

Nyní, když víte, jak zavolat DDD11, užijte si kontaktování svých přátel, rodiny nebo podnikání ve městě São Paulo. Nezapomeňte, že pokud zkontrolujete míry připojení dopravce, abyste se vyhnuli překvapení na telefonním účtu.

Scroll to Top